• اگر ایده ای دارید و قصد طراحی و ساخت پروژه الکترونیکی صنعتی خود را دارید،
 • اگر می خواهید از ایده خود یک نمونه مهندسی اولیه بسازید،
 • اگر می خواهید ایده خود را به یک محصول آماده فروش در بازار تبدیل کنید،
 • اگر برای ایده های الکترونیکی خود به طراحی مدار خاصی نیاز دارید،
 • اگر برای نمونه سازی ایده الکترونیکی خود نیاز به طراحی دارید،
 • اگر نیاز به صنعتی سازی ایده و طرح الکترونیکی خود دارید،
  • شرکت مهندسی جینار الکترونیک از ابتدا تا انتها در کنار شماست. شرکت جینار الکترونیک قادر است تا پس از بررسی درخواست شما در صورت امکان مدار مورد نیاز شما را با دقت و کیفیت بالا طراحی نماید. و سپس یک نمونه مهندسی از ایده شما بسازد.
   شرکت مهندسی جینار الکترونیک ابتدا با بررسی دقیق ایده الکترونیکی شما، قبل ازساخت پروژه الکترونیکی، ابتدا به انتخاب قطعات اصلی می پردازد. قطعاتی مانند: میکروکنترلر یا میکرو پروسسور (انواع آی سی)، سنسورها، صفحه نمایش، کانکتورها و… این قطعات در عملکرد و قیمت نهایی محصول تاثیر گذار هستند.

   فرایند طراحی شماتیک مدار می تواند دامنه وسیعی از قطعات همچون طراحی سیستم های الکترونیکی پیچیده، میکروکترلر، سنسورها، ترانزیستورها، خازن، سلف و ترانسها، و یا مدارهای مجتمع داشته باشد.
   چنانچه نیاز به هرگونه طراحی سخت افزاری و نرم افزاری باشد، کارشناسان شرکت مهندسی جینار الکترونیک با دقت بالا این مهم را انجام می دهند. برنامه نویسی نرم افزاری با استفاده از میکروکنترلرهای خانواده ARM صورت می پذیرد.
   پس از انتخاب و تکمیل قطعات، قدم بعد در ساخت پروژه الکترونیکی صنعتی ، طراحی شماتیک مدار است. شماتیک مدار در واقع نقشه فنی ساخت یک برد الکترونیکی است. شماتیک مدار طریقه اتصال تمام قطعات از آی سی ها تا ساده ترین قطعات مثل مقاومت ها را نشان می دهد.

   کارشناسان ما پس از طراحی شماتیک مدار، مراحل طراحی برد مدار چاپی PCB را با استفاده از نرم افزار آلتیوم دیزاینر Altium Designer انجام می دهند. مدار طراحی شده بعد از تست و تایید نهایی کمیّت و کیفیت مورد نظر مشتری، توسط کارشناسان وارد مرحله تولید PCB می شود و برد مدار چاپی PCB مونتاژ و تست شده و دستورالعمل کار با دستگاه تهیه می گردد و سپس تحویل مشتری می شود.

   ثبت سفارش