طراحی pcb - طراحی برد مدار چاپی pcb - طراحی برد الکترونیکی - و صنعتی از جمله فعالیت هایی است که گروه مهندسی جینارالکترونیک از بدو تاسیس مشغول به آن بوده و با هدف افزایش تولیدات داخلی و رقابت با محصولات خارجی قدم به این عرصه نهاده است. تیم طراحی این شرکت به واسطه تجربه چندین ساله خود توانسته است سفارشات طراحی برد مدار چاپی pcb - طراحی برد الکترونیکی - تولیدکنندگان تجهیزات الکترونیکی داخلی را با رعایت اصول طراحی ، انجام داده و محصولاتی مطمئن و با دوام را به دست مصرف کننده نهایی برساند.
کلیه طراحی های برد مدار چاپی pcb با نرم افزار آلتیوم دیزاینر Altium Designer صورت می گیرد.

انواع طراحی pcb شامل:

برد مدار چاپی pcb - برد الکترونیکی - یک لایه

در حال حاضر برد مدار چاپی یک لایه (Single-Side pcb) به عنوان کم هزینه ترین پلتفرم pcb است که بیشترین حجم سفارش را در صنایع مختلف کشور به خود اختصاص داده است. در این نوع برد الکترونیکی لایه مسی فقط در یک سمت برد مدار چاپی pcb (معمولا سمت پشت – Bottom) قرار دارد.

برد مدار چاپی pcb - برد الکترونیکی - دو لایه

با قرار دادن لایه مسی در دو طرف برد مدار چاپی pcb و ارتباط از طریق سوراخ های رابط (Via) بین دو لایه، برد مدار چاپی pcb دولایه (Double-Side pcb) امکان استفاده بهینه از فضا را فراهم می کند. در این نوع برد الکترونیکی لایه مسی در دو سمت برد قرار دارد. و در صورتی که نیاز باشد میتوان چینش قطعات را نیز در دو سمت برد مدار چاپی pcb انجام داد.

برد مدار چاپی pcb چند لایه - مولتی لایر

در مواردی که نیاز به استفاده از فضای بیشتر در ابعاد کوچکتر باشد، طراحی pcb چند لایه - مولتی لایر (Multi Layer pcb) توصیه می شود. مزیت برد مدار چاپی چند لایه - مولتی لایر ، علاوه بر کوچک سازی محصول، افزایش کیفیت خروجی و کاهش اثرپذیری نویز از محیط می باشد. کارشناسان ما قادرند تا 32 لایه طراحی برد مدار چاپی pcb را انجام دهند. در این نوع برد الکترونیکی ، علاوه بر دو سمت بیرونی برد الکترونیکی ، چند لایه مس نیز در داخل برد مدار چاپی pcb - برد الکترونیکی - قرار دارد.ثبت سفارش